אודות

חנות פרזול בקריות

חברת עוז פרזול היא חברה ותיקה ומוכרת בענף הפרזול. החברה נוסדה על-ידי עופר שפס וזוהר טאו ב-1991 ומבוססת על הניסיון העשיר של השניים בתחום הבניה והפרזול, לצד חזון שירותי מובהק, הממקם את טובת הלקוח ושמירה קפדנית על איכות, לצד טווח מחירים נוחים ומבחר גדול של מוצרים.  

עוז פרזול בנתה לה מוניטין כאחת החברות המובילות בתחום וזאת בעקבות ההתמחות הייחודית בשיווק מוצרי פרזול למטבחים, נגרות ובניין, המיובאים מהחברות המובילות בעולם. כל מוצר בעוז פרזול נבדק לפני הפצתו, כדי להבטיח את רמת האיכות לה התחייבו ללקוחותיהם והתוצאה היא מעגל לקוחות נרחב ושבע רצון, המשתמש בשירותי החברה מאז הקמה ועד היום. 

שירות בסטנדרט בין-לאומי 

בנוסף לאיכות ומקצועיות ללא פשרות, מערך המכירות וההפצה של עוז פרזול חרט על דגלו את נושא השירות ללקוח. כל צוותי החברה וסוכני השטח מעניקים יחס אישי, חם ואדיב לכל לקוח, כולל ייעוץ מקצועי מקיף, המושתת על הניסיון והידע הנרחבים של מייסדי החברה והיכולת שלהם להתאים את סוג המוצרים לצרכי הלקוח, בצורה מדויקת. 

ליין רחב של מוצרים 

בעוז פרזול אפשר למצוא את כל הפריטים הקטנים אך החשובים, ההופכים את העיצוב בכל חלל למהודר והרמוני: 

המלאי כולל אלפי פריטים המתחדשים תמידית, במטרה להביא לקהל הלקוחות מהמגזר הפרטי ולאנשי המקצוע בתחום, את כל מעטפת הפתרונות הדרושים להם. זאת בהתאם לטרנדים העולמיים בתחום הפרזול והעיצוב. 

שירות ומכירות אונליין ואופליין 

במקביל לחנות המקוונת, אפשר להגיע לאולם התצוגה המרשים של עוז פרזול, הממוקם באזור קרית ביאליק. באולם התצוגה מוצגים חלק קטן מאלפי הפריטים הזמינים ולכן, אתם מוזמנים למצוא את כל הדרוש לכם 24/7 באתר האינטרנט של החברה.

whatsapp btn
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות